Loyka LX-A Shore A Sertlik Ölçüm Cİhazı

Loyka LX-A Sertlik ölçüm cihazı (Shore A şormetre); orta sertlikteki yumuşak malzemelerin sertliğini ölçmek üzere dizayn edilmiş analog shoremetre cihazıdır. Shore A analog shoremetrenin ölçüm yapabildiği bazı ürünler şu şekildedir: Kauçuk, Elastomerler, Yazıcı ruloları, Esnek poli akrilikler, Silikon, Pvc, Vinil vb şeklinde sıralanmaktadır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
25-05-2022

LOYKA LX-A SHORE A SERTLİK ÖLÇÜM CİHAZI 

YUMUŞAK MALZEME İÇİN

Loyka LX-A Sertlik ölçüm cihazı (Shore A şormetre); orta sertlikteki yumuşak malzemelerin sertliğini ölçmek üzere dizayn edilmiş analog shoremetre cihazıdır. Shore A analog shoremetrenin ölçüm yapabildiği bazı ürünler şu şekildedir: kauçuk, elastomerler, yazıcı ruloları, esnek poliakrilikler, silikon, pvc, vinil vb şeklinde sıralanmaktadır.

loyka lx-a
loyka lx-a

LOYKA LX-A ANALOG SHOREMETRE ÖZELLİKLERİ

- LX-A analog shoremetre; beyaz bir kadran üzerinde bulunan, 0'dan 90'a kadar rakamlar ve bir ölçüm ibresi ile sertlik ölçümü yapmaktadır.

- Bu sertlik ölçüm cihazı ile kauçuk, elastomerler, yazıcı ruloları, esnek poliakrilikler, silikon, pvc, vinil vb ürünler sertlik ölçümü yapabilirsiniz.

- Loyka Shore A analog sertlik ölçer cihazı 0-100 HA ölçüm aralığına sahiptir.

- Kolay kullanımı ve dayanıklı bir yapısı vardır. Tek yapmanız gereken; ölçülecek olan malzemeye cihazı dik ve istikrarlı bir şekilde bastırarak kadrandan değeri okumaktır.

- LX-A sertlik ölçüm cihazı metal ve dayanaklı bir dış yapıya sahiptir.

- Shore A shoremetrenin yanında bulunan kadran sıkılık ayarı ile kadran sabitleme yapılabilmektedir.

- Shoremetrenin en üst kısmında bulunan parça sökülerek bu bölümden standa bağlanmaktadır.

- Opsiyonel olarak satın alacağınız standa bağlanarak ölçüm de yapabilirsiniz. Aşağıda görselde yönlendirme linkini görebilirsiniz.

- Shore A shoremetrenin yanında bulunan kadran sıkılık ayarı ile kadran sabitleme yapılabilmektedir.

- Shoremetre; plastik kutusunun içerisinde korunaklı bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir.loyka lx-a sertlik ölçerSHOREMETRE İLE NASIL SERTLİK ÖLÇÜMÜ YAPILIR?


- Shoremetre cihazlarının hepsinde ölçüm şekli aynıdır. Ölçümü yapılacak olan malzemeye, cihazın üst bölümünden dik bir şekilde bastırıp belirli bir kuvvet uygulanarak, malzemenin sertliği hakkında bilgi sahibi olunur.

- Malzemenin yapısına göre yani, sertlik durumuna göre, Shore A cihazıyla mı yoksa Shore D, Shore C cihazlarıyla mı ölçüm yapılacağına karar verilmelidir.

- Sertlik testi yapılacak malzemenin kalınlığı en az 6.4 mm(0.25 inch) olması gerekmektedir.
shore-a sertlik ölçerloyka shore-a
yumuşak malzeme sertlik ölçer

Shore A analog shoremetrenin ölçüm yapabildiği bazı ürünler şu şekildedir; kauçuk, elastomerler, yazıcı ruloları, esnek poliakrilikler, silikon, pvc, vinil vb şeklinde sıralanmaktadır.
yumuşak malzeme sertlik ölçer
Loyka shore a
loyka sertlik ölçüm cihazıLoyka shore a

Loyka LX-A Shoremetre; plastik kutusunun içerisinde korunaklı bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir.loyka lx-a

Loyka LX-A shoremetre cihazının ölçüm standını satın almak istiyorsanız; yukarıdaki görsele tıklayarak standın sayfasına gidebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Test aralığı
10 - 90 HA
Ölçüm piminin en ucunun çapı
0.79mm
Ürünün ebadı
115 x 60 x 14 mm
Ağırlık
153 gr
Ölçüm aralığı
0 - 100 HA
Çözünürlük
1 shore A
Ölçüm piminin çapı
1.25mm
Güç kaynağı
Yok

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET