VS 100S Ev Tipi Vakum Paketleme Makinesi

VS 100S vakum paketleme makinesi; ev kullanıcıları için tasarlanmış bir vakumlama ve paketleme makinesidir. Sebze, meyve ve gıda ürünlerinin bozulmadan saklanmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
01-04-2019

VS 100S EV TİPİ VAKUM PAKETLEME MAKİNESİVS 100S vakum paketleme makinesi;  ev kullanıcıları için tasarlanmış bir vakumlama ve paketleme makinesidir. Sebze, meyve ve gıda ürünlerinin bozulmadan saklanmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

vs 100s vakum paketleme makinası


VS 100S EV TİPİ VAKUM PAKETLEME MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ: 

- VS 100S ev tipi vakum makinesi genellikle; sebze, meyve ve gıda ürünlerinin taze ve bozulmadan saklamanabilmesi amacı ile kullanılmaktadır.

- Vakum paketleme makinesinin çalışma mantığı, poşet içerisindeki havayı vakumlayarak boşaltmak üzerinedir. Bu sayede gıda ürünleriniz hava ile temas etmediği için taze kalır.

- Kulanımı basittir. "VACUUM" butonuna basarak vakumlama işlemi yapılmaktadır. Vakumlama işlemi otomatik olarak başlar.

- VS 100S Elektronik vakumlama makinesi ergonomik boyutları sayesinde mutfağınızda çok az bir yer kaplar ve kalabalığa neden olmaz.

- Pulse fonksiyon özelliği ile vakumlama ayarı yapabilirsiniz. Bu özellik ile yumuşak yiyeceklerin vakumlama işlemlerini daha sağlaıklı yapabilirsiniz.

- Seal Fonksiyonu ile vakum yapmadan sadece paketleme yapabilirsiniz.

- Cihazın soğuması için her ühürlemeden sonra 20 saniye beklemeniz gerekmektedir. Cihazı sürekli kullanırsanız cihaz otomatik olarak 25 dakikalığına kapanacaktır.

vs100s-vakum-paketleme-makinası

Yukarıdaki görselde VS 100S ev tipi vakum paketleme makinası ile yapılmış örnek vakum işlemi görülmektedir.CİHAZ KULLANIMI
VS100S-vakum-paketleme-makinası


vs100s poşet paketleme makinası


poşet paketleme makinası

Yukarıdaki görselde VS 100S vakum paketleme cihazının özellikleri ile yapabileceğiniz fonksiyonlar görülmektedir. SEAL fonksiyonu ile vakum işlemi yapılmadan paketleme işlemi yapabilirsiniz.


paket vakumlama makinasıTeknik Özellikler

Yapıştırma uzunluğu
28 cm
Yapıştırma Gücü
175w
Güç kaynağı
220-240V....50Hz
Vakum Gücü
0.6....0.80 bar
Boyut
340 x 150 x 64

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET