PFS 600 Tam Otomatik Poşet Yapıştırma Makinası

PFS-600 poşet yapıştırma makinası; maksimum 60 cm uzunluğundaki yüksek hacimli paketlerin yapıştırılmasında daha sağlam ve sızdırmaz sonuçlar almak için kullanılan tam otomatik poşet yapıştırma makinasıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
PFS600
2 Yıl
STOK SORUNUZ
26-03-2020

PFS 600 TAM OTOMATİK POŞET YAPIŞTIRMA MAKİNASI


PFS-600 poşet yapıştırma makinası; maksimum 60 cm uzunluğundaki yüksek hacimli paketlerin yapıştırılmasında daha sağlam ve sızdırmaz sonuçlar almak için kullanılan tam otomatik poşet yapıştırma makinasıdır.

uclu_ikon_posetPFS-600 TAM OTOMATİK POŞET YAPIŞTIRMA MAKİNASININ ÖZELLİKLERİ:

- Ayak basmalı poşet yapıştırma makinalarının en büyük özelliği işlemi yaparken iki elinizin de serbest kalmasını sağlaması ve yaptığınız işlemlerin daha sağlam ve güvenilir olmasını sağlamasıdır.
- Otomatik ve manuel olmak üzere iki farklı şekilde kullanabilirsiniz.
- MANUEL modunda iken makinenin pedalına bir kere bastığınızda en uygun yapıştırma kuvvetini uygulayarak cihaz bir kere yapıştırma işlemi yapılacaktır. Bir sonraki yapıştırma işlemi için tekrar pedalına basmanız gerekecektir.
- OTOMATİK modunda ise cihazın kontrol panelindeki dijital ekrandan hangi sıklıkla yapıştırma işlemini yapacağını seçebilir ve siz hiç müdahale etmeden otomatik olarak cihazın ard arda yapıştırma işlemini yapmasını sağlayabilirsiniz.
- Diğer ayaklı yapıştırma makinelerinden farklı olarak; yapıştırma kuvvetini kullanan kişi kendi uygulamadığı için, her zaman en doğru ve standart yapıştırma işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.


ksfs_6

Yukarıdaki resimde PFS-600 yapıştırma makinasının otomatik veya manuel ayarında kullanılan pedalını göreceksiniz.

Bu pedal yardımı ile iki modda da çok kolay ve hızlı bir şekilde yapıştırma işlemini tamamlayabilirsiniz.


Resimde yapıştırma makinasının kontrol panelini görebilirsiniz. Bu kontrol panelinde yapacağınız yapıştırma işlemiyle ilgili her türlü ayarı yapabilirsiniz.

Burada yaptığınız ayar ile arda arda otomatik olarak yapıştırma işlemini yapabilirsiniz.Aşağıdaki videoyu izleyerek cihazın çalışma prensibi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

Teknik Özellikler

Yapıştırma genişliği
5 mm
Mühürleme malzemesi
PE.PP.LDPE.PVC
Ağırlık
30 kg
Garanti Süresi
2 yıl
Yapıştırma uzunluğu
60 cm
Mühürleme uzunluğu
5mm(E)*600mm(B)
Ebatları
80 x 55 x 25 cm
Güç kaynağı
220V şehir elektriği

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET