HVC 410T Vakumlama Makinesi

HVC 410T masa tipi vakum paketleme makinesi ile ambalajlara vakum işlemi uygulandıktan sonra, ürünler neme, küflenmeye, haşerata karşı korunaklı hale gelir ve daha uzun saklama süresine sahip olur.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
02-09-2019

HVC 410T VAKUMLAMA MAKİNESİHVC 410T masa tipi vakum paketleme makinesi ile ambalajlara vakum işlemi uygulandıktan sonra, ürünler neme, küflenmeye, haşerata karşı korunaklı hale gelir ve daha uzun saklama süresine sahip olur.


HVC 410T VAKUMLAMA MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ:

- HVC 410T vakumlama makinesi genellikle; sebze, meyve ve gıda ürünlerinin taze ve bozulmadan saklanabilmesi amacı ile kullanılmaktadır.
- Vakumlama makinesinin çalışma mantığı, poşet içerisindeki havayı vakumlayarak boşaltmak üzerinedir. Bu sayede gıda ürünleriniz hava ile temas etmediği için taze kalır.
- HVC 410T vakum paketleme makinesi ile yapmış olduğunuz vakumlama işlemlerinden sonra, cihaz poşetin ağzını otomatik olarak mühürlemekdedir.
- Elektronik vakumlama makinesinin üzerindeki On/Off butonu sayesinde, makineyi kullanmadığınız zamanlarda boşa güç tüketimini engellemek için cihazı manuel olarak kapatabilirsiniz.
- Cihaz önce hazeneyi hava ile doldurur ardından da tüm havayı geri çekerek vakumlama işlemini gerçekleştirir. Ardından ambalajın ağzını mühürledikten sonra soğutma işlemini yapar.
- HVC 410T Vakumlama makinesinin haznesi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.
- Vakumlama yapılırken işlemi görebilmeniz için akrilik hazne kapağı bulunmaktadır.Teknik Özellikler

Motor gücü:
900W
Vakum basıncı:
1.0 Kpa
Vakum hazne ölçüsü:
450 x 390 x 90 mm
Pompa gücü:
20 m3/h
Yapıştırma genişliği:
10 mm
Ebat:
500 x 550 x 500 mm
Yapıştırma gücü:
500W
Yapıştırma bar adedi:
1 adet
Vakum hazne malzemesi:
Paslanmaz çelik malzeme
Yapıştırma uzunluğu:
410 mm
Voltaj:
AC 220/50 110/60
Ağırlık:
80 Kg.

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET