Hualian QF 600/800L Pnömatik Poşet Kapatma Makinası

Hualian QF Poşet Yapıştırma Makinası; Büyük ve ağır torbaların kapatılması için kullanılan çift çeneli poşet yapıştırma makinasıdır. 60 ve 80 cm ağız genişliğine sahip iki modeli bulunmaktadır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
04-11-2021

HUALİAN QF 600/800L PNÖMATİK POŞET KAPATMA MAKİNASIHualian QF Poşet Yapıştırma Makinası; Büyük ve ağır torbaların kapatılması için kullanılan çift çeneli poşet yapıştırma makinasıdır. Çift ısıtıcılı olduğundan dolayı kalın torbaların kullanımı için uygundur. 60 ve 80 cm ağız genişliğine sahip iki modeli bulunmaktadır.

Hualian QF poşet yapıştırmaHUALİAN QF POŞET YAPIŞTIRMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ

- Hualian QF poşet yapıştırma makinası, özellikle içerisinde akışkan malzeme bulunan poşetlerin yapıştırılmasında, gıda ve ilaç paketlenmesinde, yöresel yemek paketlenmelerinde, kimyasal malzeme paketlenmesinde, giyim, yedek parça gibi malzemelerin paketlenmesinde kullanılabilmektedir.

- Hualian QF poşet yapıştırma makinası, özellikle kalın torbaların ağzının yapıştırılması için özel olarak çift ısıcılı üretilmiştir.

- Hualian QF poşet yapıştırma makinasının 2 modeli bulunmaktadır. Kullanım koşuluna göre 60cm veya 80 cm yapıştırma genişliğinde bulunan modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

- Yapıştırma işlemini isterseniz manuel olarak ya da kullanım kolaylığı sağlaması için üretilen ayak pedalı ile yapılabilirsiniz.

- QF poşet yapıştırma makinasının ürün destek tablası, maksimum 50 kg ağırlığındaki paketleri taşımaktadır.

- QF torba yapıştırma makinasının yapıştırma mantığı; kalın torbalara çift taraflı ısı vererek iki tarafın birbirine kaynatma üzerinedir.

- Makinanın yapıştırma bölümü ile destek tablası arasındaki mesafe yükseltilip alçaltılabilmektedir. Bu özelliği ile farklı boyutlardaki poşetlerinizi tek bir makinada kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

- Yapıştırma makinasının alt bölümünde bulunan tekerleri ile makinayı bir yerden diğer yere kolaylıkla yürüterek götürebilirsiniz.

- Acil durumlar için bulunan butonu sayesinde makinayı direkt olarak kapatabilirsiniz.


Hualian qf poşet yapıştırma makinası

Hualian QF poşet yapıştırma makinası, özellikle içerisinde akışkan malzeme bulunan poşetlerin yapıştırılmasında, gıda ve ilaç paketlenmesinde, yöresel yemek paketlenmelerinde, kimyasal malzeme paketlenmesinde, giyim, yedek parça gibi malzemelerin paketlenmesinde kullanılabilmektedir.


poşet yapıştırma makinası

QF poşet yapıştırma makinasının ürün destek tablası, maksimum 50 kg ağırlığındaki paketleri taşımaktadır.hualian qf poşet yapıştırma

Yukarıdaki görselde Hualian QF poşet yapıştırma makinası ile örnek yapıştırma işlemi görülmektedir.hualian qf serisi


qf poşet yapıştırma makinası

Hualian QF poşet yapıştırma makinasının bölümlerini yukarıdaki görselde yakından görebilirsiniz.


TEKNİK ÇİZİM

Hualian Poşet YapıştırmaTeknik Özellikler

Mühür Genişliği
10mm
Yapıştırma Bölümü ile Ürün Tablası Arası Mesafe
1140mm
Maks. Sızdırmazlık Alanı
200-750mm
Gerilim
AC 220/50 110/60 V/Hz
Ağırlık
80 kg
Mühür Uzunluğu
600 - 800mm (İki farklı model)
Sızdırmazlık Gücü
500(800)W
Film Kalınlığı(Tek katman)
?0,18mm
Maks. Yapıştırma Ağırlığı
60 kg
Boyut
945 × 725 × 1420mm

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET