Hualian FRB 770 II Hem YATAY Hem DİKEY Yürüyen Bantlı Otomatik Folyo ve Naylon Yapıştırma Makinası

Hualian FRB 770 Yürüyen Bantlı Yapıştırma Makinası; otomatik ilerleyen band mekanizması ile, sürekli ve hızlı yapıştırma yapabileceğiniz, hem dikey hem de yatay yapıştırma olarak kullanabileceğiniz, torba ya da folyolar için ideal bir yapıştırma makinasıdır. Seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu işletmeler için ideal bir yapıştırma makinasıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
09-04-2021

HUALİAN FRB 770II Hem YATAY Hem DİKEY YAPIŞTIRMA YÜRÜYEN BANTLI OTOMATİK FOLYO VE NAYLON YAPIŞTIRMA MAKİNASIHualian FRB 770 Yürüyen Bantlı Yapıştırma Makinası; otomatik ilerleyen band mekanizması ile, sürekli ve hızlı yapıştırma yapabileceğiniz, hem dikey hem de yatay yapıştırma olarak kullanabileceğiniz, torba ya da folyolar için ideal bir yapıştırma makinasıdır. Seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu işletmeler için ideal bir yapıştırma makinasıdır.

Hualian FRB 770II

HUALİAN FRB 770 II  POŞET YAPIŞTIRMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ

- Hualian FRB 770 II naylon ve folyo yapıştırma makinası ile hızlı ve seri bir şekilde yapıştırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

- Bu poşet yapıştırma makinasının en önemli özelliği hem yatay hem de dikey yapıştırma olarak kullanılabilmektedir. Yapıştırma makinası kutusundan yatak olarak çıkmaktadır. 5 dakikalık kurulum videosunu izleyerek dikey-yatay arasında geçişi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulum videosu sayfanın en alt bölümündedir.

- Hualian FRB 770 II yapıştırma makinasının gövdesi paslanmaz metaldir.

- Hualian FRB 770 II poşet yapıştırma makinası özellikle içerisinde akışkan malzeme bulunan poşetlerin yapıştırılmasında, gıda ve ilaç paketlenmesinde, yöresel yemek paketlenmelerinde, kimyasal malzeme paketlenmesinde, giyim, yedek parça gibi malzemelerin paketlenmesinde kullanılabilmektedir.

- Yapıştırma sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Bu özellik ile yapıştırmak istediğiniz malzemeye uygun sıcaklığı belirleyerek, daha sağlıklı bir yapıştrma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

- Hualian FRB 770 ii yapıştırma makinasında bulunan yürüyen bantın hız ayarı yapılabilmektedir.

- Yapıştırılan yer üzerine cihazın yanında gelen aparat makineye takılarak herhangi bir rakam veya yazı damga olarak vurulabilir. (Örneğin; paketlendiği tarih damga vurulabilir.)

- Ayar kolları ile cihazın bant ile arasındaki yükseklik ayarı ve ya uzaklık ayarı kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu özelliği ile farklı boyutlardaki poşet ve ya folyolarınızı tek bir makinada kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

- Acil durumlar için bulunan buton sayesinde makinayı direkt olarak durdurabilirsiniz.

Hualian FRB 770ıı poşet yapıştırma
Hualian FRB 770II yapıştırma makinası ile seri bir şekilde poşet yapıştırma işlemi yapabilirsiniz.Cihazda bulunan sıcaklık ayarı ve bant hız ayarı sayesinde daha sağlıklı ve daha kolay poşet ya da naylon yapıştırma işlemi yapabilirsiniz.hualian poşet yapıştırma
FRB 770 II poşet yapıştırma makinasını hem yatay hem de dikey yapıştırma olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik ile farklı boyutlardaki ve özellikteki poşetleri tek bir cihazda yapıştırabilirsiniz.Hualian FRB 770IIfrb 770 poşet yapıştırma makinası


hualian poşet yapıştırma makinası
Yapıştırılan yer üzerine cihazın yanında gelen aparat makineye takılarak herhangi bir rakam veya yazı damga olarak vurulabilir. (Örneğin; paketlendiği tarih damga vurulabilir.)poşet yapıştırma makinası


hualian poşet yapıştırma makinasıhualian frb 770ii
TEKNİK ÇİZİM

Teknik Özellikler

Sızdırmazlık Hızı (m/ dak)
0-12 (0-16)
Sızdırmazlık Gücü
300 x 2 W
Sıcaklık Aralığı
0-300?
Yürüyen Bant Boyutu
840 x 153 mm
Maksimum Yapıştırma Ağırlığı Bant Üzeri
3 kg
Net Ağırlık
28 kg
Güç
50W
Sızdırmazlık Genişliği
10mm
Yapıştırma Bölümü ile Ürün Tablası Arası
150-270 mm
Baskı Tipi
Kabartma Baskı
Maksimum Yapıştırma Ağırlığı Adet Başı
1 kg
Dış Boyutlar
844 x 390 x 450 mm
Gerilim (V/ Hz)
AC 220/50 110/60

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET