Hualian 810 II DİKEY Yürüyen Bantlı Otomatik Folyo ve Naylon Yapıştırma Makinası

Hualian yürüyen bantlı dikey otomatik poşet yapıştırma makinası, otomatik ilerleme mekanizması sayesinde, hızlı ve sürekli yapıştırma yapılmak istenen küçük torbalar için ideal bir ambalajlama makinesidir. Özellikle içerisinde akışkan veya dökülebilecek malzeme bulunan poşetleri için, seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu işletmelerde çok kullanışlı ve gerekli bir makinadır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOK SORUNUZ
08-06-2021

HUALİAN 810 II DİKEY YÜRÜYEN BANTLI POŞET KAPATMA MAKİNASI


Hualian yürüyen bantlı dikey otomatik poşet yapıştırma makinası, otomatik ilerleme mekanizması sayesinde, hızlı ve sürekli yapıştırma yapılmak istenen küçük torbalar için ideal bir ambalajlama makinesidir. Özellikle içerisinde akışkan veya dökülebilecek malzeme bulunan poşetleri için, seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu işletmelerde çok kullanışlı ve gerekli bir makinadır.HUALİAN DİKEY YAPIŞTIRMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ:

- Hualian yürüyen bantlı dikey yapıştırma makinası; özellikle içerisinde akışkan malzeme bulunan poşetlerin yapıştırılmasında, gıda ve ilaç paketlenmesinde, yöresel yemek paketlenmelerinde, kimyasal malzeme paketlenmesinde, giyim, yedek parça gibi malzemelerin paketlenmesinde kullanılabilmektedir.
- Makinanın hareketli bandı ile yapıştırma mekanizması arasındaki mesafe maksimum 30 cm olarak yükseltilebilmektedir. Bu bölüm yükseltilip alçaltılabilen yapıdadır.
- Hızlı, seri ve kolay yapıştırma fonksiyonları bu tipi devamlı yapıştırma makinalarının en büyük özelliğidir.
- Yapıştırma izi görsel açıdan, eriterek yapıştıran makinalardan daha güzel ve zarif gözükmektedir.
- Yapıştırılan yer üzerine cihazın yanında gelen aparat makineye takılarak herhangi bir rakam veya yazı damga olarak vurulabilir. (Örneğin; paketlendiği tarih damga vurulabilir.)
- Cihazın yapıştırdığı yerden kesinlikle hava, toz, sıvı gibi ürün kaçağı olmaz. Böyle olunca da paketleme yaptığınız ürünün raf ömrü daha uzun olur.
- Sıcaklık ayar düğmesi ile 0'dan 400 dereceye kadar ısıtma ayarı yapılabilmektedir.
- Bant hız ayarı yapılabilmektedir.
- Kırmızı renkli POWER düğmesi ile cihaz açılıp kapatılabilmektedir.
- Her türlü küçük ve orta ölçekli paketler seri ile paketleme yapılmak istenen alanlarda kullanılabilir. 
- Bandın kendi genişliği; 135 mm, bandın altındaki metalin genişliği 153 mm'dir.
- Makinanın yanında gelenler; 1 adet yıldız uç tornavida, 1 adet düz uç tornavida, 1 adet küçük alyan ve 1 adet büyük alyan anahtarı, 2 adet farklı ağız genişlikliklerinde ingiliz anahtarı, Yedek yapıştırma teflonları, 2 adet ısıtıcı rezistans, 2 adet yedek kartlar, Yedek bant kayışı, Motor kısmı için yedek parçalar, Ayar düğmesi yedeği, Mürekkep.Hualian dikey poşet yapıştırma makinası ile çok kolay ve hızlı bir şekilde yapıştırma işlemi tamamlanabilmektedir. Bu makina ile
daha çok içerisinde dökülebilecek madde bulunan poşetler yapıştırılmaktadır. Kontrol panelinden istenilen ayarlar yapılabilir. 
Hualian poşet kapatma makinası yapılan dikey poşet kapatma işleminin bir örneğini yukarıdaki görselde inceleyebilirsiniz.Hualian dikey poşet yapıştırma makinasının kontrol panel görüntüsü yukarıda görselde görüldüğü gibidir. Butonların
açıklamaları aşağıdaki gibidir.


POWER:Cihazı açıp kapatmak için kullanılır.

HEAT:Sıcaklığı açıp kapatma için kullanılır.

FAN:Soğutucu fan özelliğini açıp kapatmak için kullanılır.

PRINTER:Yazıcı özelliğini açıp kapatmak için kullanılır.

TEMPERATURE REGULATE:Yapıştırma sıcaklığını ayarlamak için kullanılır.

CODING SEAT:Yazıcının basma yerini ayarlamak için kullanılır.

INK TEMPERATURE:Mürekkep sıcaklığını ayarlamak için kullanılır.

SPEED: Bandın hızını arttırıp yavaşlatmak için kullanılır.

EMERGENCY STOP: Acil durum durdurma butonudur.Hualian bantlı yapıştırma makinasının yapıştırma izi yukarıda görseldeki gibidir. 


HUALIAN otomatik yapıştırma makinası hem naylon hem de folyo malzemeleri yapıştırabilmektedir.
TEKNİK ÖZELLİKLER:Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET