Hawo ISZ 630 63cm Maşa Tipi Poşet Kapatma Makinası

Hawo ISZ 630 Maşa Tipi Poşet Kapatma Makinası; Farklı kalınlıklarda ki poşet ve folyoların kapatılmasında kullanılan, sızdırmazlığa uygun bir şekilde yapıştırma olanağı sağlayan el tipi yapıştırma makinasıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
17-05-2021

HAWO ISZ 630 MAŞA TİPİ POŞET KAPATMA MAKİNASIHawo ISZ 630 Maşa Tipi Poşet Kapatma Makinası; Farklı kalınlıklarda ki poşet ve folyoların kapatılmasında kullanılan, sızdırmazlığa uygun bir şekilde yapıştırma olanağı sağlayan el tipi yapıştırma makinasıdır.Hawo Maşa Tipi Folyo Kapatma


HAWO ISZ630 FOLYO YAPIŞTIRMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ

- Hawo ISZ 630 folyo ve poşet yapıştırma makinası 2 parçadan oluşmaktadır. 1 adet maşa tipi yapıştırma cihazı ve 1 adet regülatör (Isı ayarı yapılabilen) bulunmaktadır.

- Hawo ISZ 630 kapatma makinası ile hacim ve şekil her ne olursa olsun her türlü folyo ve poşet yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

- Hawo ISZ 630 poşet ve folyo yapıştırma makinasında bulunan 10 kademeli sıcaklık ayarı sayesinde, alüminyum folyonun kalınlığına göre cihazın verdiği sıcaklık değiştirilebilmektedir.

- Hawo ISZ 630 Folyo ve Poşet Yapıştırma Makinası ergonomik yapıya sahip olduğundan kolaylıkla taşınabilmektedir.

- Cihazın açıp/  kapama işlemlerini regülatör üzerinden yapabilirsiniz.

- Hawo ISZ 630 el tipi olduğundan dolayı taşıması diğer cihazlara göre daha kolaydır.

- Görünümü uzun süre değişmeyecek olan alüminyum, film gibi özel malzemeleri rahatlıkla yapıştırabildiği gibi, poşet yapıştırma makinesi tarafından yapıştırılması imkansız olan kalın filmeleri bile yapıştırabilmektedir.

- Cihaz ile doğru sıcaklığı yakalayabilmeniz için, açtıktan sonra 5 ile 10 dakika beklemeniz gerekmektedir.


Hawo-ISZ poşet kapatma makinası

Yapıştırabildiği Malzemeler: Kaplama film, Polietilen, Polipropilen, Polyamid, İnce PE kaplı kağıt, metal kaplama film, Termo plastik film üzerindeki çok katlı film, Alüminyum film, Folyo yada Vernik film, Vaks kaplama film vb.. Folyo Kapatma Makinası

Hawo ISZ maşa tipi folyo kapatma makinasının kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken regülatörden power düğmesine bastıktan sonra yukarıdaki görselde de görmüş olduğunuz mandal şeklindeki kollara bastırmak ve bir kaç saniye yapışmasını beklemektir.
Hawo-ISZ 630 folyo kapatmaHawo Folyo Kapatma Makinası

Yukarıdaki görselde cihazın yapıştırma çenesini yakından görebilirsiniz.Hawo folyo kapatma makinası

Hawo ISZ 630 folyo ve poşet kapatma makinası 2 parçadan oluşmaktadır. Yukarıdaki görselde cihazın parçalarını görebilirsiniz.Teknik Özellikler

Yapıştırma Genişliği
3 mm
Güç Kaynağı
230 V/ 50 Hz
Toplam Ağırlık
9.6 kg
Yapıştırma Uzunluğu
630 mm
Güç
250 VA
Maşa Ağırlığı
2.0 kg

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET