CBS-900V DİKEY Yürüyen Bantlı Otomatik Folyo ve Naylon Yapıştırma Makinası

CBS-900V dikey otomatik poşet yapıştırma makinası, otomatik ilerleme mekanizması sayesinde, hızlı ve sürekli yapıştırma yapılmak istenen küçük veya orta boydaki torbalar için ideal bir ambalajlama makinesidir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
Poşet Ağzı Kapatma Makinaları
STOK SORUNUZ
17-01-2020

CBS-900V DİKEY YÜRÜYEN BANTLI OTOMATİK FOLYO VE NAYLON YAPIŞTIRMA MAKİNASICBS-900V dikey otomatik poşet yapıştırma makinası, otomatik ilerleme mekanizması sayesinde, hızlı ve sürekli yapıştırma yapılmak istenen küçük veya orta boydaki torbalar için ideal bir ambalajlama makinesidir. Özellikle seri poşet yapıştırma işlerminin gerekli olduğu işletmelerde çok kullanışlı ve gerekli bir makinadır. Yüksekliği ayarlanabilmektedir.


uclu_ikon_poset

CBS-900V YAPIŞTIRMA MAKİNASI ÖZELLİKLERİ:

- CBS-900V Yürüyen bantlı dikey yapıştırma makinası; özellikle içerisinde akışkan malzeme bulunan poşetlerin yapıştırılmasında, gıda ve ilaç paketlenmesinde, yöresel yemek paketlenmelerinde, kimyasal malzeme paketlenmesinde, giyim, yedek parça gibi malzemelerin paketlenmesinde kullanılabilmektedir.
- Makinanın hareketli bandı ile yapıştırma mekanizması arasındaki mesafe maksimum 30 cm olarak yükseltilebilmektedir. Bu bölüm yükseltilip alçaltılabilen yapıdadır.
- Hızlı, seri ve kolay yapıştırma fonksiyonları bu tipi devamlı yapıştırma makinalarının en büyük özelliğidir.
- Yapıştırma izi görsel açıdan, eriterek yapıştıran makinalardan daha güzel ve zarif gözükmektedir.
- Yapıştırılan yer üzerine cihazın yanında gelen aparat makineye takılarak herhangi bir rakam damga olarak vurulabilir. (Örneğin; paketlendiği tarih damga vurulabilir.)
- Cihazın yapıştırdığı yerden kesinlikle hava, toz, sıvı gibi ürün kaçağı olmaz. Böyle olunca da paketleme yaptığınız ürünün raf ömrü daha uzun olur.
- Sıcaklık ayar düğmesi ile 0'dan 300 dereceye kadar ısıtma ayarı yapılabilmektedir.
- Bant hız ayarı yapılabilmektedir.
- Kırmızı renkli POWER düğmesi ile cihaz açılıp kapatılabilmektedir.
- Her türlü küçük ve orta ölçekli paketler seri ile paketleme yapılmak istenen alanlarda kullanılabilir.
- Bandın kendi genişliği; 125 mm, bandın altındaki metalin genişliği 150 mm'dir.
- Makinenin yanında gelen aksesuarlar; damga vurulan aparat ve rakam parçaları, yedek kauçuk tekerlek, 2 adet cam sigorta, düz uç tornavida, 8-10 numara anahtar ve 40 adet yedek teflon.Yukarıdaki görselde yürüyen bantlı poşet yapıştırma makinası ile yapılan seri bir dikey poşet yapıştırma işlemini
görüyorsunuz.Yukarıdaki yapıştırılacak olan malzemenin dik olarak tutulup o şekilde seri olarak yapıştırılması gereken poşetlerde, örneğin
içerisinde akışkan madde bulunan poşetlerde, bu makine vazgeçilmez bir yardımcıdır.Yukarıdaki görselde dikey poşet kapatma makinasının kontrol panelini inceleyebilirsiniz. Kontrol panelinden cihazı çalıştırıp durdurabilir,
dönen bandın hızını arttırıp yavaşlatabilir, yapıştırıcı rezistansın sıcaklık derecesini kontrol edebilirsiniz.


CBS-900V otomatik yapıştırma makinası hem naylon hem de folyo malzemeleri yapıştırabilmektedir.CBS-900V otomatik yapıştırma makinasının yapıştırma izi yukarıdaki resimde gördüğünüz gibidir.


Teknik Özellikler

Filmin kalınlığı
0.02 - 0.80 mm
Yapıştırma genişliği
5 - 15 mm
Sıcaklık kademesi
Var
Ağırlık
35 kg
Güç kaynağı
220V şehir elektriği
Yapıştırma uzunluğu
Sınırsız (Devamlı yapıştırma)
Yapıştırma hızı
0 - 10 m/ dak
Bant genişliği
124 mm
Ebatları
815 mm x 380 mm x 620 mm (620 mm maksimum yüksekliktir, alçaltılabilmektedir.)
Güç
500W
Garanti Süresi
2 yıl

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET