Polyamid Takviyeli Transmisyon Kayışlar

LT TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen, ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin iç yüzeyi krom kösele, dış yüzeyi naylon bez, orta yüzeyi polyamid takviyelidir. Malzemenin iç yüzey kısmı tahrik alma özelliğine sahip olup Alman DIN normuna göre imal edilmektedir.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
27-06-2018

POLİAMİD TAKVİYELİ KUVVET KAYIŞLARI

LT TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen, ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin iç yüzeyi krom kösele, dış yüzeyi naylon bez, orta yüzeyi polyamid takviyelidir. Malzemenin iç yüzey kısmı tahrik alma özelliğine sahip olup Alman DIN normuna göre imal edilmektedir.

kayışlar

LL TİP KAYIŞLAR: Genellikle değirmen, ağaç san, demir-çelik san. ve orta ölçekli san.ürünlerinde transmisyon (güç aktarıcı ) kayış olarak kullanılırlar. Malzemenin her iki yüzeyi krom kösele olup iç yüzeyi polyamid takviyelidir. Her iki yüzeyi tahrik alma özelliğine sahiptir.
B ve C TİPİ KAYIŞLAR:

Ağır işletme şartlarında yüksek güç gerektiren sistemlerde kullanılır. Uzama yapmaz.


KULLANIM ALANLARI: Un fabrikaları, tekstil, ağaç, metal ve ambalaj sanayi, pompalar, fanlar, jeneratörler. vs.
B tipi kayışlar, kayışın sadece bir yüzeyinin C tipi kayışlar ise kayışın her iki yüzeyinin çalışacağı transmisyonlarda kullanılır. (Sürtünme katsayısı: Deri yüzey 0,4 bez yüzey 0,2)


L ve LB TİPİ KAYIŞLAR:

Yüksek çevresel hız, yüksek çekiş gücü, aşınma mukavemeti, ekonomik tasarım gerektiren uygulamalar. Hafif ve orta kapasiteli konveyör bant uygulamalarında kullanılır.

KULLANIM ALANLARI: Tekstil (büküm, ring, tarak tezgahları, dairesel örgü makinaları, fan gezegen şeritleri) Kağıt, metal, takım tezgahları, pompalar, fanlar, jeneratörler.vs.
(Sürtünme katsayısı: Sentetik kauçuk 0,7)

Vals ve tanelik kayışlarının toplu siparişlerinde ustalarımız fabrikanıza ölçü almaya ve kayış yapıştırmaya gelebilir.

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET