Elevatör İmalatı Çeşitleri

Elevatör: Dikey taşıma sistemidir. İstenilen kapasitede alt kattaki malzemeleri üst katlara çıkartmak için kullanılır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
17-02-2020

ELEVATÖR İMALATI ÇEŞİTLERİElevatör İmalat


Elevatör imalatıelevatör_kovalıKOVALI ELEVATÖR İMALATI

Elevatör üst başlığı kolay sökülebilmesi için iki parçalı ve bütün bağlantıları civatalı yapılır. Üst başlık; kasnak, kasnak mili, rulman ve yatakları ile motor sehpasından meydana gelir.
Ürün çıkışı üst başlık üzerindedir. Alt başlık: Kasnak,kasnak mili, rulman ve yatakları ile ürün girişi ve temizleme kapakları vardır. Elevatör alt başlığı kolay sökülebilmesi için iki parçalı ve bütün bağlantıları civatalı yapılır. Elevatör boruları 1.5 mm veya 2 mm sacdan imal edilir.
Kova değişimi için boru üzerinde söküp takılabilir kapak vardır. Elevatörlerin kapasite ve yüksekliğine göre redüktörlü motor seçimi yapılır. Üst başlıkta bulunan ayarlı motor sehpası, redüktörlü motor'un elevatöre zincir kaplin ile bağlanmasını sağlar. İsteğe göre frenli frensiz redüktör tipleri kullanılır.

elevator_tabloElevatör Yardımcı Malzemeleri

elevatör kayışı

Elevatör Kayışları

Elevatör kayışları ıslak ve kuru ürünler için siyah lastik kayış, kuru ürünler için beyaz renkli olarak imal edilmektedir. Taşınacak ürünün özelliğine göre farklı tür kayışlar kullanılabilir.

DN Logo

Elevatör Kovaları

Elevatör kovaları, ölçülerine göre el yapımı kova, pres kova, plastik kova veya kaynaklı kova olarak kullanılabilir. Taşınacak ürünün özelliğine uygun elevatör kepçesi seçilmesi gerekir.

DN Logo

Redüktörlü Motorlar

Taşınacak ürünün özelliğine uygun istenen kapasite ile alakalı olarak redüktörlü motor kullanılır.

elevatör_baslık

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET