DZ 300A Ev Tipi Vakum Paketleme Makinesi

DZ 300A vakum paketleme makinesi; ev kullanıcıları için tasarlanmış bir vakumlama ve paketleme makinesidir. Sebze, meyve ve gıda ürünlerinin bozulmadan saklanmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
DZ300A
2 Yıl
TEMİN EDİLEMİYOR
19-06-2018

DZ 300A EV TİPİ VAKUM PAKETLEME MAKİNESİ


DZ 300A vakum paketleme makinesi;  ev kullanıcıları için tasarlanmış bir vakumlama ve paketleme makinesidir. Sebze, meyve ve gıda ürünlerinin bozulmadan saklanmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.DZ 300A EV TİPİ VAKUM PAKETLEME MAKİNESİNİN ÖZELLİKLERİ: 

- DZ 300A ev tipi vakumla makinesi genellikle; sebze, meyve ve gıda ürünlerinin taze ve bozulmadan saklamanabilmesi amacı ile kullanılmaktadır.
- Vakum paketleme makinesinin çalışma mantığı, poşet içerisindeki havayı vakumlayarak boşaltmak üzerinedir. Bu sayede gıda ürünleriniz hava ile temas etmediği için taze kalır.
- DZ 300A vakum paketleme makinesi ile yapmış olduğunu vakumlama işlemlerinden sonra, poşetin ağzını kapatabilmeniz için yapıştırma bölümüde bulunmaktadır.
- DZ 300A Elektronik vakumlama makinesi ergonomik boyutları sayesinde mutfağınızda çok az bir yer kaplar ve kalabalığa neden olmaz.
- 9 kademeli sıcaklık ayarı mevcuttur. Sıcaklık kademe ayarı ile poşet kalınlığına göre sıcaklık arttırıp azaltılabilir.
- Elektronik vakum makinesinin üzerindeki On/Off butonu sayesinde, makineyi kullanmadığınız zamanlarda boşa güç tüketimini engellemek için cihazı manuel olarak kapatabilirsiniz.Yukarıda görmüş olduğunuz görselde DZ 300A vakum paketleme makinesi ile yapılna örnek bir vakumlama

işlemi görülmektedir.
Yukarıdaki görselde DZ 300A vakum makinesinin üzerindeki butonlar, On/Off butonu ve yapıştırma zaman

ayarı görülmektedir.
DZ 300A paketleme makinesinin yaptırşma ve vakumlama işlemini yapan açılır kapanır kolu yukarıda

görmüş olduğunuz gibidir.


Görselde ev tipi vakumlama makinesinin yapıştırma rezistansı ve vakumlama yapan bölümü yakın plandan

görülmektedir.

Teknik Özellikler

Yapıştırma uzunluğu
40 ... 300mm
Ebatları
370 x 140 x 73 mm
Güç kaynağı
AC 220V/50-60Hz
Vakum kapasitesi
0.035 Mpa
Ağırlık
2.5 kg

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET