Salgı Komparatörü Manyetik Standı

Salgı komparatörü standı; haricen satın alabileceğiniz salgı komparatörü ile ölçüm yapabileceğiniz ekonomik fiyatlı stand çeşididir. Mıknatıslı sabitleme ayağı, 2 adet metal çubuğu ve askı aparatı bulunan, komparatörün daha kesin ve doğrusal sonuçlar vermesini sağlayan ekipmandır. (Salgı komparatörü olmadan tek başına bir işlevi yoktur.)

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
23-07-2018

SALGI KOMPARATÖRÜ STANDI

Salgı komparatörü standı; haricen satın alabileceğiniz salgı komparatörü ile ölçüm yapabileceğiniz ekonomik fiyatlı stand çeşididir. Mıknatıslı sabitleme ayağı, 2 adet metal çubuğu ve askı aparatı bulunan, komparatörün daha kesin ve doğrusal sonuçlar vermesini sağlayan ekipmandır. (Salgı komparatörü olmadan tek başına bir işlevi yoktur.)SALGI KOMPARATÖRÜ STANDININ ÖZELLİKLERİ:

- Komparatörü standa bağladığınız andan itibaren ölçüm işlemlerinizi daha hızlı ve de kolay bir şekilde yapacaksınız.
- Salgı komparatörü standı ile yapacağınız ölçümler size daha doğru sonuçlar verecektir.
- Standa komparatörü bağlamak için, siyah renkteki aparatın vidası sökülür ve komparatörün sivri ucu o delikten geçirilirek bağlantı sağlanmış olur.
- Standın üzerindeki döner anahtar alt tarafta bulunan mıknatısın çekim gücünü ayarlamak için kullanılmaktadır. OFF tarafına çevirdiğinizde zemine tutunma gücü zayıflar ON tarafına çevirdiğinizde yüksek tutunma gücü sağlar.

drop_detay

salgı_komp

Yukarıdaki görsel de de anlatıldığı üzere; salgı komparatörü standının yanında ölçüm yapmak için kullanılan komparatörügönderilmemektedir. Ölçüm yapabilmek için bu cihazlara yani salgı komparatörlerinden birisine sahip olmanız gerekmektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak yine online satış sitemiz üzerinden salgı komparatörünü ve standını birlikte satın alabileceğiniz ürünü görebilirsiniz.

stand_tikla

Teknik Özellikler

Güç Kaynağı:
Gerektirmez
Dış Yapısı:
Metal
Ağırlık:
1.28 kg
Ebatları:
65 x 50 x 230 mm

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET