Elite 100 Max/ Min Ortam Sıcaklık ve Nem Ölçer

Elite 100 ölçüm cihazı; herhangi kapalı bir ortamda bulunan sıcaklık ve nem değerini ölçebilen, max/ min değerlerini sürekli olarak ekranda gösterebilen ölçüm cihazıdır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
28-01-2019

ELITE 100 ORTAM SICAKLIK VE NEM ÖLÇER


Elite 100 ölçüm cihazı; herhangi kapalı bir ortamda bulunan sıcaklık ve nem değerini ölçebilen, aynı zamanda eş zamanlı olarak MAX ve MIN değerlerini sürekli olarak ekranda gösterebilen, şık görüntüye sahip sıcaklık ve nem ölçüm cihazıdır.


elite 100

Elite-100 Sıcaklık ve Nem Ölçer Cihazının Özellikleri

- Elite100 cihazı kapalı ortam sıcaklık ve nem ölçüm cihazıdır.

- Cihazın ekranından görülebilen değerler; ANLIK ortam sıcaklık değeri, ANLIK ortam nem değeri, MAX sıcaklık değeri, MIN sıcaklık değeri, MAX nem değeri, MIN nem değeri ve konfor (DRY, WET, COMF) bilgilendirmeleridir. 

- Cihazın bulunduğu ortamda gerçekleşmiş olan en yüksek ve en düşük sıcaklık ve nem değerleri ekrandan sürekli takip  edilebilmektedir. Bir butona basarak bu veriler sıfırlanabilmektedir.

- ELITE-100 cihazından sıcaklık göstergesi °C ve °F olarak seçilebilmektedir. Türkiye'de santigrat derece °C kullanılmaktadır.

- Bulunduğunuz ortamdaki sıcaklık ve nem değerlerinin yaşam alanı olarak ne kadar konforlu olduğu ekrandaki DRY (kuru), WET (Nemli), COMF (Konforlu) ibarelerinden anlaşaılabilmektedir.

- Elite 100 ölçüm cihazını şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı sayesinde her türlü kapalı ortamda kullanabilirsiniz. Ev, işyeri, ofis, mağaza, okul vb. her türlü ortamda kullanılabilir.


elite 100 termometre

ELITE 100 cihazının ortamdaki sıcaklık ve nem değerlerine göre konfor göstergesi şeması yukarıdaki tabloda belirtilmiştir.


elite-100


elite-100


elite-100 sıcaklık ölçer

Elite 100 ölçüm cihazını şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı sayesinde her türlü kapalı ortamda kullanabilirsiniz. Ev, işyeri, ofis, mağaza, okul vb. her türlü ortamda kullanılabilir.

elite 100 ortam sıcaklık ölçer

Yukarıdaki görselde Elite 100 ölçüm cihazının kutu görseli gösterilmektedir.
Teknik Özellikler

Sıcaklık ölçüm aralığı
-10°C . . . 50°C
Sıcaklık hassasiyeti
±1°C
Sıcaklık çözünürlüğü
0.1°C
Ekran ölçüleri
60 x 80 mm
Max, Min değer hafızası
Var
Ağırlık
105 gr
Garanti süresi
2 Yıl
Nem ölçüm aralığı
%10 . . .%99 RH
Nem hassasiyeti
±5% RH
Nem çözünürlüğü
%1 RH
Ekran
LCD ekran
Güç kaynağı
2 adet AAA pil
Ebat
110 x 78 x 25 mm

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET