3
Talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.
X
TEKLİF SEPETİ
Lütfen Bekleyiniz...
Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz, eksik bilgi size ulaşmamızı engelleyecektir.
1967'den beri...
  +90 212 244 21 50 pbx
Teklif Sepeti | Sepetiniz Boş
USD3.5162 EUR4.1818 CHF3.6064 JPY3.1275
 SİZİ ARAYALIM
X
SİZİ ARAYALIM
Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurup gönderiniz.
Gönder
 Hakkımızda
Tarihçe
1967 yılında Hak Ticaret olarak Karaköy Kürkçübaşı Han’ da kurulan firmamız 1975 yılında Akyol Ticaret Koll. Şti. olarak Karaköy Adahan’ da ve son olarak 1985 yılından başlayarak Akyol Ticaret Değirmen Levazımatı Limited Şirketi ünvanı ile Necatibey caddesi Hoca Tahsin Sokak No: 9-11 Karaköy İstanbul adresinde halen hizmet vermektedir.

Kısa Tanıtım
600 metrekarelik şirket merkezi Karaköy'de olup 1 merkez bina, 3 ayrı depodan oluşmaktadır ve 35 personel ile hizmet verilmektedir. 2010 yılında hizmete giren 1500 metrekarelik İkitelli şube, depo ve üretim sahası olarak hizmet vermektedir.

Faaliyet Alanlarımız
Faaliyet alanlarımız üç ana gruba ayrılmıştır; dijital teraziler, basküller, ısı ölçer, nem ölçer, ses ölçer, ışık ölçer vb. çeşitli dijital ölçüm cihazlarını içine katabileceğimiz Ölçüm Cihazları Grubu, yurtiçi ve yurt dışında un, yem, yağ, çeltik, fındık fabrikalarının yedek parça talebinin karşılanması ve bunun yanında çeşitli sektörlerdeki Sanayi ve Fabrikalara hizmet sunabildiğimiz Sanayi Malzemeleri Grubu, analiz eleği, sondalar, elektronik elek sallama cihazları gibi kendi imalatımız olan Analiz ve Kontrol Ürünleri Grubu üç büyük faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

Duyurum
01 / 10 / 2010 tarihinden itibaren İstanbul İkitelli Şubemiz; İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Metal İş Sanayi sitesi içerisinde hizmete girmiştir. İkitelli’ deki bu şubemiz; merkez ofis olan Karaköy şubemize kadar gelemeyen müşterilerimizin, ürünlerimizi daha yakından görmesi ve inceleme yapması için Showroom olarak dizayn edilmiştir. Karaköy'e gerek trafik yoğunluğu, gerekse büyük araç (Kamyon-Tır) girememesi nedeniyle gelemeyen müşterilerimiz İkitelli şubemizden faydalanabilirler.

Firmamıza Ait İnternet Siteleri
sanayimalzemeleri.com

Bu internet sitemiz; online alışveriş sitemizdir. Bu sitemize yönlenerek; havale, kapıda ödeme, kredi kartı tek çekim veya taksit ile alışveriş yapabilirsiniz.

hassasterazi.com

Bu sitemizde hassas terazi çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

olcumcihazifiyatlari.com

Ölçüm cihazı çeşitlerinin tümünü bulabileceğiniz online satış sitesidir.
Karaköy Mağazamız
İkitelli Şube Mağazamız
Sac İşleri İmalat Atölyemiz
Karaköy Mağazamız
İkitelli Şube Mağazamız
İkitelli Depoları
ÖLÇÜM CİHAZLARI GRUBU
Dijital Ölçüm Cihazları, Hassas Terazi Çeşitleri, Dijital Termometre Çeşitleri, Elektronik Dijital Kantar, Dijital Baskül Terazi, Isı Ölçer, Nem Tayin Cihazları, Nem Ölçer.
SANAYİ MALZEMELERİ GRUBU
Helezon, Elek Çeşitleri, Krom Elek Teli, Perfore Delikli Sac, Değirmen Malzemeleri , Un Fabrikası, Un Değirmeni, Fabrika Yedek Parçaları İmalat ve Satışı