Kett C130 Toz Beyazlık Ölçüm Cihazı

Kullanımı kolay olan bu cihaz birçok tozun beyazlığını ölçer. Örnekler arasında buğday ve pirinç unu, nişasta, kalsiyum karbonat, tuz, şeker ve farmasötik maddeler bulunur. Rekabet edebilen cihazlarda sıklıkla gereksinim duyulan numuneleri ön işleme tabi tutmadan doğru ölçüm yapılır. Bu, örnekleme ve hazırlık çalışması yerine ürün kalitesini artırmaya odaklanmanıza olanak tanıyan genel test döngüsünü önemli ölçüde azaltır.

TEKLİF SEPETİNE EKLE
2 Yıl
STOKTA VAR
25-06-2018

KETT C130 TOZ BEYAZLIK ÖLÇÜM CİHAZI

Kullanımı kolay olan bu cihaz birçok tozun beyazlığını ölçer. Örnekler arasında buğday ve pirinç unu, nişasta, kalsiyum karbonat, tuz, şeker ve farmasötik maddeler bulunur. Rekabet edebilen  cihazlarda sıklıkla gereksinim duyulan numuneleri ön işleme tabi tutmadan doğru ölçüm yapılır. Bu, örnekleme ve hazırlık çalışması yerine ürün kalitesini artırmaya odaklanmanıza olanak tanıyan genel test döngüsünü önemli ölçüde azaltır.

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde C130 toz beyazlık ölçüm cihazı yapılan örnek bir ölçüm işlemi görülmektedir.

Yukarıda görmüş olduğunuz görselde Kett C130 toz beyazlık ölçer cihazın numune haznesi görülmektedir.

Basit işlem – araştırma aşama sonuçları


Bir numuneyi test etmek için, numune tabağını (kap) hazırlayınız ve numuneyi tepsiye koyunuz . Tepsiyi C130 cihazına itiniz ve ölçüm sadece iki saniye içinde tamamlanır. Sonuçlar, geniş entegre ekranda görüntülenir.

  Numuneyi hazırlayınız.                     Numuneyi tepsiye yerleştiriniz.                 Tepsiyi C130 cihazına itiniz.

Mükemmel ölçüm tutarlılığı

Ölçümler, 30 yılı aşkın tecrübelerimizi geliştirerek ve beyazlık ölçüm cihazları imalatı üzerine inşa ederek ışık yansıtma yöntemiyle yapılır. C130, endüstriyel standardımız olan C100 üzerinde önemli bir iyileştirme getirmiştir.

Cl30 hiçbir hareketli parçaya sahip değildir ve titreşime karşı dayanıklı olduğu gibi cihazın yönlendirilmesinden de bağımsızdır. Bu, üretim zemininde  kullanılmasına ve personelinize anında geri bildirim sağlamasına olanak sağlar. Entegre sıcaklık dengelemesi, tozun herhangi bir imalat ortamında işlemin herhangi bir aşamasında test edilmesine imkan verir. Cl 30, ne zaman ayarlanması gerektiğini otomatik olarak algılar ve kullanıcıya bildirimde bulunur.

C100 Üzerindeki yenilikler

C130'un, yerini alan C100'ün yarısı kadar taban alanı vardır . Buna ek olarak, güç tüketimi% 59 oranında azaltıldı, ki bu onu tamamen eko-bilinçli bir karar haline getirmiştir.

Kett,, parçalar ve işçilik üzerinde tam bir yıllık üretici garantisi ile C130 sistemlerinin arkasında duruyor. Kett'in güvenilirliği ve dayanıklılığı, ölçüm cihazlarımızı kalibre etme ve doğrulama hususunda zaman kaybetmek yerine ürün kalitenizi artırmaya  odaklanmanızı sağlar. Kett, pirinç ölçüm cihazlarında dünya çapında lider olarak tanınmaktadır. Neredeyse 60 yıllık tasarım ve imalat mükemmelliği ile, C130, tüm Kett cihazları gibi diğerlerinin karara vardığı standarttır.

Teknik Özellikler

Model
C130
Ölçüm değeri
Beyazlık
Ölçüm aralığı
5.0-120.0
Kalibrasyonlar
10 (fabrikadaki 1 adet dahil)
Numune büyüklüğü
Yaklaşık 5.5g (nişasta)
Hassasiyet
+/- 0.1%
Ortam çalışma nemi
0-85% RH (yoğunlaşmasız)
Enerji tüketimi
16W Max, 4W Ortalama
Harici çıkışlar
RS232C, Yazıcı çıktısı
Ebatlar
375(G)x250(Y)x220(D) mm
Ölçüm metodu
Yansıtmalı
Işık kaynağı
LED
Çözünürlük
0.1
Fonksiyonlar
Kalibrasyon eğrisi, Hassasiyet ayarı bildirimi, ortalama, yazıcı çıktılı
Ölçüm süresi
2 saniye
Ortam çalışma sıcaklığı
5-40°C
Güç kaynağı
100-240VAC
Ekran tipi
Florasan tüpü
Ağırlık
7/10 kg
Pakete dahil aksesuarlar
Standart beyazlık kabı,, numune tabağı (5), numune tabağı tutucusu, spatula kaşık, körüklü fırça, cam silici, yedek sigorta, güç kablosu ve adaptörü, kullanım kılavuzu, numune alma kılavuzu

Sattığımız Ürünlere Servis Hizmeti Sunuyoruz

Kaliteli Ürünler Satmaya Çalışıyoruz

Ürünleri Sizden Önce Biz Deniyoruz

MARKALAR

BAŞA DÖN

ÖNERİ VE ŞİKAYET